Carpenter Measuring Wood

KIM JESTEŚMY?

Moderndach... znaczy jakość.

 

Fabryka Konstrukcji Drewnianych pod nazwą MODERNDACH istnieje od 1995 roku. 
Jesteśmy jedną z pierwszych firm, które wprowadzały w Polsce technologię produkcji konstrukcji drewnianych z zastosowaniem płytek kolczastych.

 


Dbamy o ciągły rozwój naszej firmy posiadamy nowoczesny park maszynowy. Nasza fabryka została wyposażona w najnowsze komputery, oprogramowanie sterujące obliczeniami i produkcją, maszyny sterowane numerycznie, stoły montażowe z rzutnikami laserowymi.

Na dzień dzisiejszy posiadamy najnowocześniejsze linie do produkcji dźwigarów w kraju, a w Europie jedynie kilka firm może się poszczycić wyposażeniem porównywalnej klasy. Modernizacja zakładu miała na celu zwiększenie precyzji i wydajności produkcji, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych konstrukcji oraz konkurencyjne ceny.

Mocnym atutem naszej firmy jest również kadra inżynierska. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prefabrykacji konstrukcji drewnianych oraz ciągłe rozwijanie i doskonalenie umiejętności poprzez regularny udział w szkoleniach sprawia, że nasz zespół projektowo-wykonawczy posiada bogatą wiedzę techniczną. Rozwiązujemy nawet bardzo trudne i skomplikowane zadania konstrukcyjne.

Nasze pomysły i rozwiązania techniczne niejednokrotnie pozwoliły naszym Zleceniodawcom nie tylko znacznie obniżyć koszty i czas trwania inwestycji, ale również optymalnie zagospodarować powierzchnie wznoszonych budynków.